Ти тут
Головна > Новини > WD починає поставки зовнішніх накопичувачів My Passport Edge і My Passport Edge for Mac

WD починає поставки зовнішніх накопичувачів My Passport Edge і My Passport Edge for Mac

Компанія WD оголосила про початок поставок нових моделей лінійки зовнішніх накопичувачів My Passport. Моделі My Passport Edge і My Passport Edge for Mac мають об’єм 500 ГБ і оснащені інтерфейсом USB 3.0. Виробник відзначає малу товщину накопичувачів і високий ступінь безпеки даних, забезпечувану апаратним шифруванням і парольного захистом.

Як зрозуміло з назви, модель My Passport Edge for Mac орієнтована на використання спільно з комп’ютерами Apple MacBook і MacBook Air. Алюмінієвий корпус накопичувача розмірами 81,6 х 110 х 12,8 мм не тільки добре захищає що знаходиться всередині жорсткий диск, але і поєднується за зовнішнім виглядом з мобільними комп’ютерами Apple. Накопичувач My Passport Edge for Mac сумісний з Apple Time Machine.
Версія для ПК під назвою My Passport Edge комплектується ПО для резервного копіювання WD SmartWare. За габаритами пристрій схожий на вищеописану модель, але має декілька відмінну обробку поверхні.
Ціна My Passport Edge дорівнює $ 110, і My Passport Edge for Mac – $ 120. На накопичувачі поширюється дія трирічної гарантії.

Джерело:  WD

Залишити відповідь

Top