Ти тут
Головна > Новини > У накопичувачах Mach Xtreme Technology MX-ES флеш-пам’ять типу SLC NAND об’єднана з інтерфейсом USB 3.0

У накопичувачах Mach Xtreme Technology MX-ES флеш-пам’ять типу SLC NAND об’єднана з інтерфейсом USB 3.0

Асортимент компанії Mach Xtreme Technology поповнився флеш-накопичувачами серії MX-ES, в яких використовується флеш-пам’ять типу SLC (Single Level Cell) NAND і інтерфейс USB 3.0.
Використання пам’яті SLC NAND дозволило підвищити продуктивність і збільшити термін служби в порівнянні з накопичувачами, в яких використовується пам’ять типу MLC (Multi-Level Cell) NAND.
Розкрити потенціал швидкості, що забезпечується застосуванням SLC NAND, дозволило використання інтерфейсу USB 3.0. За даними виробника, накопичувачі MX-ES розвивають швидкість читання до 170 МБ / с і швидкість запису до 185 МБ / с (дані вказані для моделі максимального обсягу).

Виробник також відзначає компактність пристроїв – габарити MX-ES дорівнюють 72 x 17 x 7 мм. У серію увійшли моделі об’ємом 8 ГБ, 16 ГБ і 32 ГБ, які оцінені в 19,90 євро, 29,90 євро та 49,90 євро відповідно. Продажі новинок стартують 20 вересня. Виробник надає на них п’ятирічну гарантію.

Джерело: Mach Xtreme Technology

Залишити відповідь

Top