Ти тут
Головна > Новини > Товщина твердотільних накопичувачів Monster Digital Daytona дорівнює 7 мм

Товщина твердотільних накопичувачів Monster Digital Daytona дорівнює 7 мм

Американська компанія Monster Digital поповнила асортимент твердотільних накопичувачів новою серією, названої Daytona. Вироби цієї лінійки призначені для використання в тонких і ультратонких ноутбуках, адже їх товщина складає всього 7 мм.

До складу Daytona Series увійшли чотири моделі, обсяг яких становить 90, 120, 240 і 480 ГБ. Всі SSD укладені в металеві корпуси типорозміру 2,5 дюйма і підтримують інтерфейс SATA 6 Гбіт / с. Про те, який контролер використовується в них, нічого не повідомляється, зате відомі швидкісні параметри (550 МБ / с при читанні і 515 МБ / с при записі), а також продуктивність при записі з довільним доступом блоками 4 КБ – 60 000 IOPS.
Як повідомляє виробник, накопичувачі підтримують шифрування даних за алгоритмом AES з довжиною ключа 256 біт і функцію TRIM, а заявлений гарантійний термін дорівнює трьом рокам.
SSD Monster Digital Daytona з’являться у продажу в кінці вересня, вартість накопичувачів в США вже оголошено: модель об’ємом 90 ГБ оцінена в $ 100, 120 ГБ – $ 110, 240 ГБ – $ 230, 480 ГБ – $ 480. Одночасно в продаж надійдуть комплекти «Do-It-Yourself», що спрощують перехід з HDD на SSD. Вони включають в себе ПО для «клонування» даних, адаптер для підключення SSD як до роз’єму SATA 6 Гбіт / с, так і до порту USB 3.0, пластину-перехідник для установки накопичувача у відсік типорозміру 3,5 дюйма, інструкцію і навіть викрутку. Вартість комплекту більше ціни SSD в стандартній поставці приблизно на $ 15-20.

Джерело: Monster Digital

Залишити відповідь

Top