Ти тут
Головна > Новини > Виробники флеш-пам’яті NAND хочуть підняти ціни

Виробники флеш-пам’яті NAND хочуть підняти ціни

Чотири найбільших світових виробника флеш-пам’яті NAND – Samsung Electronics, Toshiba, SanDisk і SK Hynix – за даними джерела, розглядають можливість підвищення цін на свою продукцію. Підставою для такого кроку став стійкий попит на флеш-пам’ять в сегменті смартфонів. За попередньою оцінкою, до середини листопада ціни зростуть на 10-15%.
Багатьох читачів може зацікавити відповідь на питання, які саме смартфони забезпечують зростання ринку в першу чергу. Джерело пояснює: перш за все, мова йде про прогнозовані колосальних обсягах продажів недавно представленої моделі Apple iPhone 5, а також про моделі Samsung Electronics Galaxy S3 і смартфонах HTC з Windows Phone 8.
Що стосується Windows Phone 8, її частка на ринку поки невелика. За якими цінами Samsung закуповує пам’ять сама у себе, можна тільки гадати. Залишається iPhone 5.
Згідно з прогнозами аналітиків, тільки в четвертому кварталі цього року продажі iPhone досягнутий 50 млн. штук.
Раніше Apple закуповувала велику частину флеш-пам’яті в Samsung. Але, як стало відомо на початку місяця, Apple виключила Samsung зі списку постачальників пам’яті для першої партії пристроїв iPhone 5. Так що поставляти пам’ять для нового смартфона належить Toshiba, Elpida Memory і SK Hynix. Враховуючи, що всі виробничі можливості SanDisk і Hynix вже повністю зайняті замовленнями для Apple, на ринку може виникнути нестача флеш-пам’яті.
Передбачаючи такий розвиток подій, деякі учасники каналів збуту вже збільшили закупівлі компонентів NAND.

Джерело: DigiTimes

Залишити відповідь

Top