Ти тут
Головна > Новини > Максимальна заявлена ​​продуктивність тонких SSD Samsung 840 Series – 100 000 IOPS

Максимальна заявлена ​​продуктивність тонких SSD Samsung 840 Series – 100 000 IOPS

Компанія Samsung повідомила про випуск нової серії твердотільних накопичувачів – 840 Series. Представники лінійки характеризуються високою продуктивністю і укладені в металеві корпуси типорозміру 2,5 дюйма товщиною 7 мм, що дозволяє використовувати їх і в слімбуках, і в ультрабуках.

Як повідомляється, Samsung 840 Series відрізняються від попередників використанням нового трьохядерного процесора MDX, заснованого на архітектурі ARM, який укупі з 20-нанометровій пам’яттю Toggle NAND дозволяє SSD демонструвати дуже високу продуктивність з довільним доступом: 100 000 IOPS при читанні і 90 000 при записі. Правда, тут варто відзначити, що Samsung 840 Series буде пропонуватися у двох версіях, звичайної і Pro, і ось заявлені дані продуктивності швидше за все характеризують моделі з приставкою Pro в назві, ніж звичайні. На жаль, Samsung не побажала повідомити швидкісні показники SSD нової лінійки.

Samsung 840 Series буде представлена ​​декількома моделями, в тому числі з об’ємом 256 і 512 ГБ. Нові твердотільні накопичувачі Samsung забезпечують підтримку інтерфейсу SATA 6 Гбіт / с, а їх поява у продажу очікується вже в середині жовтня.

Джерело: Samsung

Залишити відповідь

Top