Ти тут
Головна > Новини > Green House використовує в картах пам’яті формату CFast флеш-пам’ять типу SLC

Green House використовує в картах пам’яті формату CFast флеш-пам’ять типу SLC

Японська компанія Green House анонсувала випуск трьох серій карт пам’яті формату CFast. У носіях серій GH-CFS-NSA і GH-CFS-XSA використовується флеш-пам’ять типу SLC, в GH-CFS-NMA – MLC. У всіх нових картках використовуються контролери виробництва JMicron. Носії відповідають специфікації CFast v1.0.

У серії GH-CFS-NSA і GH-CFS-XSA увійдуть моделі об’ємом від 2 до 32 ГБ. Максимальна швидкість читання, розвивання представниками цих серій, дорівнює 130 МБ / с, запису – 110 МБ / с. Заявлений час напрацювання на відмову – 4 млн. годин. Різниця між двома серіями полягає в діапазоні робочих температур: карти GH-CFS-NSA розраховані на експлуатацію в діапазоні від 0 до +70 ° С, а карти GH-CFS-XSA – від -40 ° С до +85 ° С.

Картки GH-CFS-NMA, в яких використовується флеш-пам’ять типу MLC, також розраховані на експлуатацію в діапазоні від 0 до +70 ° С, але час напрацювання на відмову у них менше – 3 млн. годин. За швидкістю карти співставні з вищеописаними. У режимі читання швидкість досягає 130 МБ / с, в режимі запису – 120 МБ / с. А ось обсяг у них більше – в серію увійшли моделі об’ємом від 8 до 64 ГБ.
Як відомо, нещодавно була прийнята чорнова редакція специфікації CFast 2.0. Головною відмінністю нової версії специфікації є використання інтерфейсу SATA 6 Гбіт / с, за рахунок чого вдалося збільшити пропускну здатність до 600 МБ / с.

Джерело: Green House

Залишити відповідь

Top