Ти тут
Головна > Новини > Накопичувачі Pretec Workspace To Go з інтерфейсом USB 3.0 підтримують функцію Windows To Go

Накопичувачі Pretec Workspace To Go з інтерфейсом USB 3.0 підтримують функцію Windows To Go

Майже одночасно з компанією Kingston, що випустила флеш-накопичувач DataTraveler Workspace, що підтримує функцію Windows To Go, про випуск подібних виробів повідомив інший виробник, відомий своїми продуктами на базі флеш-пам’яті. Накопичувачі Workspace To Go поповнили асортимент компанії Pretec.

Підтримка функції Windows To Go, реалізованої в Windows 8 Enterprise, дозволяє використовувати Pretec Workspace To Go для зберігання робочого профілю, так що користувач отримує можливість завантажувати і використовувати ОС Windows 8. Користувачі Windows 7 і Windows XP теж можуть переносити на Pretec Workspace To Go своє робоче середовище, включаючи налаштування і пошти, браузера і робочого столу.

Крім того, в Pretec Workspace To Go є підтримка Bitlocker для шифрування даних і Trusted для захисту процесу початкового завантаження. Доступні накопичувачі об’ємом від 32 до 256 ГБ, оснащені інтерфейсом USB 3.0. Вони об’єднані в серії Rex 150, Rex 250 і Rex 350. У серію Rex-350 входить модель об’ємом 256 ГБ – самий місткий флеш-накопичувач з інтерфейсом USB у світі, накопичувачі Rex-250 можуть читати і писати дані зі швидкістю до 280 і 175 МБ / с відповідно.

Джерело: Pretec

Залишити відповідь

Top