Ти тут
Головна > Новини > Платформа SMART Storage Systems Guardian Technology Platform підтримує 19-нанометрову флеш-пам’ять MLC NAND

Платформа SMART Storage Systems Guardian Technology Platform підтримує 19-нанометрову флеш-пам’ять MLC NAND

За повідомленням компанії SMART Storage Systems, що спеціалізується на випуску SSD, в платформу Guardian Technology Platform додана підтримка 19-нанометровій флеш-пам’яті типу MLC NAND. Це дозволить використовувати зазначену пам’ять в накопичувачах, призначених для споживачів, що представляють корпоративний сегмент. За словами виробника, перехід на 19-нанометрову пам’ять, що характеризується кращим показником питомої вартості, дозволить випускати SSD з «кращим у галузі поєднанням продуктивності і надійності, і меншою сумарною вартістю володіння (TCO)».

Як стверджує SMART Storage Systems, через те, що раніше в корпоративних SSD використовувалася більш дорога пам’ять MLC NAND підвищеної надійності або SLC NAND, корпоративні споживачі пробували використовувати в обчислювальних центрах споживчі SSD на звичайній пам’яті MLC NAND. Оскільки останні не розраховані на важку навантаження, їх ресурс швидко вичерпувався. Ця проблема загострюється в міру зменшення надійності і довговічності пам’яті типу MLC при переході на всі хворіє тонкі норми техпроцесу. Вихід із ситуації SMART Storage Systems запропонувала у формі платформи Guardian Technology Platform, яка здатна підвищити надійність і збільшити довговічність SSD навіть при використанні звичайної пам’яті MLC NAND.

Платформа Guardian Technology Platform включає три ключові компоненти: FlashGuard, EverGuard і DataGuard. Перша динамічно відстежує знос пам’яті MLC і перерозподіляє навантаження. До того ж, за рахунок обліку параметрів пам’яті і технології корекції помилок вдається зберегти високу продуктивність протягом усього терміну служби. На частку DataGuard і EverGuard випадає завдання забезпечити цілісність даних, зокрема, втрату інформації у разі раптового відключення живлення.

Джерело: SMART Storage Systems

Залишити відповідь

Top