Ти тут
Головна > Новини > Store ‘n’ Go Ultra Slim – найтонший зовнішній жорсткий диск Verbatim

Store ‘n’ Go Ultra Slim – найтонший зовнішній жорсткий диск Verbatim

Компанія Verbatim оголосила про випуск тонких зовнішніх накопичувачів Store ‘n’ Go Ultra Slim. За словами виробника, це найтонший жорсткий диск в його асортименті і один з найтонших у світі. Товщина Verbatim Store ‘n’ Go Ultra Slim – всього 10,5 мм, що на 20% тонше, ніж товщина попередньої моделі лінійки Store ‘n’ Go.

Тонкий і легкий накопичувач добре підходить на роль супутника ультрабука. Обсяг Ultra Slim – 500 ГБ. Пристрій запропоновано в чорному і сріблястому колірних варіантах. Для підключення до ПК використовується інтерфейс USB 3.0. Жорсткий диск Verbatim Store ‘n’ Go Ultra Slim відформатований у файловій системі FAT32. Комплектне програмне забезпечення Nero BackItUp and Burn Essentials призначено для резервного копіювання даних з жорсткого диска переносного або настільного комп’ютера. Також входить в комплект утиліта Green Button призупиняє роботу диска, коли він не використовується, знижуючи енергоспоживання. Користувач може вибрати час очікування до переходу в енергозберігаючий режим. Можливо примусове «засинання» по команді користувача або повне відключення переходу до режиму збереження.

На російському ринку накопичувачі Verbatim Store ‘n’ Go Ultra Slim повинні з’явитися в кінці листопада. Рекомендована роздрібна ціна накопичувача об’ємом 500 ГБ – 2790 рублів.

Джерело: Verbatim

Залишити відповідь

Top