Ти тут
Головна > Новини > Мініатюрний зовнішній пристрій для роботи з картами пам’яті Apacer AM230 оснащено інтерфейсом USB 3.0

Мініатюрний зовнішній пристрій для роботи з картами пам’яті Apacer AM230 оснащено інтерфейсом USB 3.0

Асортимент компанії Apacer нещодавно поповнився зовнішнім пристроєм для роботи з картами пам’яті AM230. Мініатюрний пристрій оснащено двома слотами: один розрахований на носії форматів T-Flash, microSD, microSDHC і micro SDXC, а другий – на носії SD, SDHC, SDXC, miniSD, miniSDHC, MMC4.0, MMCmobile, MMCplus, RS-MMC і MMCmicro (для деяких карт необхідні перехідники). Важливою особливістю Apacer AM230 є наявність інтерфейсу USB 3.0.

Велика пропускна здатність USB 3.0 підвищує швидкість перенесення на ПК знімків і відеозаписів, зроблених цифровою камерою. Враховуючи, що дозвіл камер і популярність відео високої чіткості постійно зростають, а разом з ними ростуть і обсяги карт пам’яті, підвищення швидкості стає особливо актуально, адже все більше число користувачів обзаводиться носіями об’ємом 32 і 64 ГБ. Крім того, картрідер підтримує специфікації мультипоточної швидкісної передачі даних сучасних карт пам’яті: підтримуються формати карт пам’яті SDHC UHS-I, SDXC UHS-I, microSDHC UHS-I і microSDXC UHS-I.
До достоїнств AM230 можна віднести компактну форму і конструкцію з висувним роз’ємом, яка усуває потребу у використанні кабелю. Розміри пристрою – 37 х 62 х 15 мм, маса – 19 м.

Джерело: Apacer

Залишити відповідь

Top