Ти тут
Головна > Новини > Transcend збільшує обсяг бездротового SSD StoreJet Cloud Wireless до 128 ГБ

Transcend збільшує обсяг бездротового SSD StoreJet Cloud Wireless до 128 ГБ

Компанія Transcend Information додала в свій асортимент портативний твердотільний накопичувач StoreJet Cloud Wireless об’ємом 128 ГБ, оснащений бездротовим інтерфейсом. До теперішнього моменту максимальний обсяг цього пристрою, представленого майже рік тому, дорівнював 64 ГБ.

Як і його попередники об’ємом 32 і 64 ГБ, накопичувач з номером за каталогом TS128GSJC10K призначений, в першу чергу, для використання спільно з мобільними пристроями, оснащеними інтерфейсом Wi-Fi. Отримати доступ до даних, записаних у накопичувачі, одночасно можуть до п’яти мобільних пристроїв.
Бездротовий інтерфейс StoreJet Cloud Wireless відповідає специфікаціям 802.11 b / g / n (максимальна швидкість – 150 Мбіт / с). Харчується накопичувач від вбудованого акумулятора, без підзарядки якого він може пропрацювати до шести годин. Для підзарядки служить інтерфейс USB, який також можна використовувати для проводового підключення накопичувача. Габарити пристрою – 99 x 54 x 16,5 мм, маса – 90 г.
Випущений рік тому накопичувач об’ємом 64 ГБ в момент виходу коштував $ 299. Зниження цін на флеш-пам’ять призвело до того, що модель подвоєного обсягу коштує в два рази дешевше – $ 150.

Джерело: Transcend Information

Залишити відповідь

Top