Ти тут
Головна > Новини > OCZ представила твердотільні накопичувачі Vector на базі контролера Indilinx Barefoot 3

OCZ представила твердотільні накопичувачі Vector на базі контролера Indilinx Barefoot 3

Компанія OCZ Technology Group офіційно представила твердотільні накопичувачі Vector на базі контролера нового покоління Indilinx Barefoot 3. Глава компанії Ральф Шмітт (Ralph Schmitt) вважає цю подію знаковою, оскільки вперше апаратна і програмна частина контролера розроблені тільки силами OCZ Technology. Уявлення про нутрощах пристрою можна отримати з репортажу з IDF 2012.

Накопичувачі типорозміру 2,5 дюйма мають товщину 7 мм, що дозволяє використовувати їх у складі ультрабуків. Покупцям будуть запропоновані три модифікації ємністю 128, 256 і 512 ГБ. У комплект постачання входить адаптер для встановлення у відсік типорозміру 3,5 дюйма, а також ПЗ Acronis True Image для перенесення даних зі старого вінчестера.
Пристрої оснащені інтерфейсом SATA 6 Гбіт / с. Заявлені швидкості передачі даних складають 550 МБ / с при читанні і 530 МБ / с (у молодшої моделі – 400 МБ / с) при записі. Продуктивність при читанні блоками по 4 КБ з довільним доступом досягає 95000 IOPS, при записі – 100000 IOPS (у молодшої моделі – 90000 IOPS). Компанія запевняє, що ці показники справедливі як для стиснених, так і нестиснутих даних, і не погіршаться з часом.
У контролері Indilinx Barefoot 3 реалізовані технології, що дозволяють аналізувати і динамічно адаптуватися до таких вразливостям флеш-пам’яті, як знос осередків або проблеми, пов’язані із зменшенням техпроцесу. Тому, незважаючи на застосування пам’яті MLC NAND, виробник оцінює ресурс новинок у п’ять років при щоденній запису 20 ГБ. Протягом цього ж строку виробник бере на себе гарантійні зобов’язання.

Джерело: OCZ Technology

Залишити відповідь

Top