Ти тут
Головна > Новини > Transcend використовує в «промислових» картках пам’яті microSDHC Class 10 і CF170 CompactFlash флеш-пам’ять типу MLC

Transcend використовує в «промислових» картках пам’яті microSDHC Class 10 і CF170 CompactFlash флеш-пам’ять типу MLC

Компанія Transcend, що спеціалізується на змінних носіях на базі флеш-пам’яті, додала в свій каталог високошвидкісні і місткі карти пам’яті форматів microSDHC і CompactFlash, призначені для промислового застосування. Важливою особливістю таких змінних носіїв є можливість експлуатації в розширеному діапазоні температур навколишнього середовища – від -25 º C до 85 º C.
Цікаво, що раніше виробник зазначав використання в картах для промислового застосування флеш-пам’яті типу SLC NAND, вказуючи на її переваги в порівнянні з пам’яттю типу MLC NAND. На цей раз в картках використовується флеш-пам’ять типу MLC, так що в порівнянні за швидкодією і надійності тепер фігурують картки, в яких використовується пам’ять типу TLC «споживчого класу».
Нові картки microSDHC Class 10 розвивають в режимі читання швидкість до 20 МБ / с, в режимі запису – до 16 МБ / с. Їх максимальний обсяг дорівнює 32 ГБ. За словами Transcend, картки Industrial microSDHC Class 10 підходять для комплектації цифрових фотокамер і відеокамер, стільникових телефонів і портативних автомобільних навігаторів.

Що стосується карт пам’яті Transcend Industrial CF170 CompactFlash, вони відповідають специфікації CompactFlash 6.0 і демонструють швидкості читання і запису до 90 і 60 МБ / с відповідно. Доступні моделі об’ємом від 8 до 64 ГБ. За словами виробника, від моделей на базі пам’яті SLC ці карти вигідно відрізняються вартістю. Їх областями застосування названі торговельні автомати, медичні прилади, системи спостереження за дорожнім рухом.

Джерело: Transcend

Залишити відповідь

Top