Ти тут
Головна > Новини > Toshiba показала 19-нанометрові чіпи флеш-пам’яті NAND щільністю 128 Гбіт

Toshiba показала 19-нанометрові чіпи флеш-пам’яті NAND щільністю 128 Гбіт

У ході виставки Nanotech 2013 компанія Toshiba продемонструвала 300-міліметрову пластину з чіпами флеш-пам’яті щільністю 128 Гбіт, виготовленими за 19-нанометровій технології. На даний момент 19-нанометрових технологія є найбільш передовою, особливо в масовому виробництві.
Число циклів перезапису показаної пам’яті – кілька сотень разів

У цих чіпах використовується технологія зберігання трьох біт інформації в одній комірці (TLC) NAND. Для зменшення взаємного впливу осередків один на одного, фахівці Toshiba використовували повітряні зазори в плаваючих затворах. Як стверджує виробник, за рахунок цього по надійності роботи нова пам’ять не поступається пам’яті, що виготовляється за 24-нанометровій технології. Зазначений прийом Toshiba розраховує застосовувати і в наступних поколіннях техпроцесу.

Кількість циклів перезапису показаної пам’яті – кілька сотень, що на порядок менше числа циклів перезапису пам’яті типу MLC NAND, що зберігає в кожному осередку по два біти інформації. У результаті її область застосування обмежена флешками, картами пам’яті і іншими подібними додатками.

Джерело: Tech-On!

Залишити відповідь

Top