Ти тут
Головна > Новини > IO Data HDL-AS Series – мережеві накопичувачі об’ємом 2 або 3 ТБ

IO Data HDL-AS Series – мережеві накопичувачі об’ємом 2 або 3 ТБ

 

Асортимент мережевих накопичувачів компанії IO Data поповнився серією HDL-AS. До складу лінійки увійшли дві моделі: HDL-A2.0S (об’єм зберігання даних – 2 ТБ) і HDL-A3.0S (3 ТБ). Обидві моделі надійдуть у продаж в середині лютого, вартість молодшої складе $ 280, старшої – $ 385.

Підключення накопичувачів до мережі здійснюється за допомогою адаптера Gigabit Ethernet, для з’єднання з комп’ютером передбачені два порти USB 2.0. Постачання пристроїв енергією відбувається за допомогою зовнішнього блоку живлення, заявлене виробником максимальне енергоспоживання становить 36 Вт.

Виробник запевняє, що HDL-AS Series сумісні з побутовими програвачами дисків Blu-ray виробництва Toshiba і Panasonic, вони ж можуть працювати в тандемі з телевізорами Toshiba, Hitachi, Sony і Sharp. Як і багато інших мережеві накопичувачі, IO Data HDL-AS Series оснащені Torrent-клієнтом і сумісні з Apple Time Machine, вони також можуть виконувати функції серверів FTP і iTunes, web-сервера, виконувати резервне копіювання даних в різних режимах. Окремо йдеться про сумісність з сервісом Dropbox.

Габаритні розміри накопичувачів – 168 х 45 х 138 мм, маса – 1,2 кг. У комплект поставки кожної з моделей входить ПЗ для резервного копіювання даних Acronis True Image 2013.

Джерело: I-O Data

Залишити відповідь

Top