Ти тут
Головна > Новини > Silicon Power забезпечує твердотільні накопичувачі серії Slim S50 трирічною гарантією

Silicon Power забезпечує твердотільні накопичувачі серії Slim S50 трирічною гарантією

Асортимент тонких твердотільних накопичувачів компанії Silicon Power поповнився серією Slim S50. До складу нової лінійки увійшли чотири моделі об’ємом 32, 64, 128 і 256 ГБ. Виробник не повідомляє про те, який контролер і яка пам’ять використовується в нових SSD, зате гарантує їх безпроблемну роботу протягом трьох років.

Товщина корпусу SSD дорівнює 7 мм, для підключення пристроїв задіюється інтерфейс SATA 6 Гбіт / с. Заявлена ​​творцями максимальна швидкість читання Slim S50 дорівнює 530 МБ / с, швидкість запису помітно нижче – 200 МБ / с. Про продуктивність накопичувачів даних немає, зате відомо, що представники нової лінійки підтримують функції NCQ і TRIM, а також технології SMART, Garbage Collection і ECC.

Довжина і ширина Silicon Power Slim S50 – 100 і +69,85 мм відповідно, маса – 63 грама. Виробник вважає, що за таких масово-габаритних параметрах SSD нової серії є «ідеальним рішенням для користувачів, які збираються оновити свій ультратонкий ноутбук або настільний комп’ютер». На жаль, про ціну накопичувачів інформації поки немає.
Джерело: Silicon Power

Залишити відповідь

Top