Ти тут
Головна > Новини > Silicon Power включає в серію Superior UHS-1 картки пам’яті SDXC і microSDHC

Silicon Power включає в серію Superior UHS-1 картки пам’яті SDXC і microSDHC

Не тільки компанія Green House відзначилася сьогодні випуском карт пам’яті SDXC. Асортимент Silicon Power теж поповнився змінними носіями популярного формату. Одночасно були представлені картки SDHC і SDXC об’ємом до 64 ГБ і microSDHC об’ємом до 32 ГБ, об’єднані в серію Superior UHS-1. Вони відповідають вимогам специфікацій SDA Memory Card Standard Version 3.0.1 і Ultra High Speed ​​Class 1 (UHS-1).
Silicon Power включає в серію Superior UHS-1 картки пам’яті SDXC і microSDHC

Повнорозмірні (24 x 32 x 2,1 мм) картки Superior SDHC об’ємом 16 і 32 ГБ розвивають швидкість читання 90 МБ / с і швидкість запису 45 МБ / с. Картки Superior SDXC об’ємом 64 ГБ характеризуються показниками 85 і 40 МБ / с відповідно. Всі вони мають маркування Class 10. Ці картки призначені, насамперед, для цифрових камер.

Картки Superior UHS-1 microSDHC, орієнтовані на використання в мобільних пристроях, теж мають маркування Class 10. Фактично, за словами виробника, вони демонструють швидкість читання до 90 МБ / с і швидкість запису до 45 МБ / с. Доступні носії об’ємом 16 і 32 ГБ. У комплект карток розміром 15 x 11 x 1 мм входить перехідник, що забезпечує можливість їх використання спільно з пристроєм, розрахованим на карти пам’яті SDHC.

Нові карти пам’яті Silicon Power Superior UHS-1 забезпечені обмеженою довічною гарантією.

Джерело: Silicon Power

Залишити відповідь

Top