Ти тут
Головна > Новини > Toshiba починає постачання перших у світі модулів флеш-пам’яті, відповідних стандартам JEDEC UFS Ver.1.1

Toshiba починає постачання перших у світі модулів флеш-пам’яті, відповідних стандартам JEDEC UFS Ver.1.1

Компанії Toshiba і Toshiba America Electronic Components оголосили про початок поставок ознайомлювальних зразків вбудовуваних модулів флеш-пам’яті NAND обсягом 64 ГБ, оснащених інтерфейсом Universal Flash Storage (UFS).Це перші в світі модулі флеш-пам’яті, відповідні специфікаціям JEDEC UFS ver.1.1. Вони призначені для широкого спектру застосувань, включаючи смартфони і планшети.

Нагадаємо, стандарт JEDEC UFS ver.1.1 був прийнятий в червні минулого року. До нововведень стандарту, орієнтованого на мобільні додатки і високопродуктивні комп’ютерні системи зі зниженим енергоспоживанням, відноситься функціональність, що відображає поліпшення в керуючому протоколі e-MMC v4.51 і покликана підвищити продуктивність флеш-пам’яті. Що стосується стандарту UFS в цілому, закладена в ньому універсальність допомагає спростити і здешевити розробку і виробництво електронних пристроїв.

Нові модулі, які отримали позначення THGLF0G9B8JBAIE, випускаються в корпусах типу FBGA розмірами 12 х 16 х 1,2 мм зі 169 висновками. Вони оснащені інтерфейсом з одного вхідної та однієї вихідної лінією, що працюють із швидкістю 2,9 Гбіт / с в розрахунку на лінію.

Поставки ознайомлювальних зразків об’ємом 64 ГБ дозволять оцінити зацікавленість ринку в новій пам’яті. Грунтуючись на реакції замовників, Toshiba визначить терміни початку масового випуску модулів цього та інших обсягів.

Джерело: Toshiba

Залишити відповідь

Top