Ти тут
Головна > Новини > Твердотільні накопичувачі Mushkin ProSpec орієнтовані на корпоративних замовників

Твердотільні накопичувачі Mushkin ProSpec орієнтовані на корпоративних замовників

Компанія Mushkin Enhanced офіційно повідомила про випуск лінійки твердотільних ProSpec, орієнтованих на корпоративний сектор. Це перші SSD Mushkin з подібним призначенням – до цього компанія пропонувала виключно твердотільні накопичувачі для кінцевих користувачів і ентузіастів.

До складу лінійки увійшло кілька моделей, об’єм зберігання даних коливається від 100 до 400 ГБ. У всіх них використовується флеш-пам’ять типу MLC NAND, контролер LSI SandForce SF-2582. Вироби підтримують функцію TRIM, технології SMART і Global Wear Leveling, апаратне шифрування за алгоритмом AES з довжиною ключа 128 біт. Накопичувачі виконані в корпусах типорозміру і розраховані на підключення по інтерфейсу SATA 6 Гбіт / с.

Виробник поки не поширюється докладно про швидкісні характеристики ProSpec, відомо лише, що максимальна швидкість передачі даних твердотільних накопичувачів досягає 560 МБ / с. Що стосується продуктивності, то і тут наводяться лише загальні максимальні значення: 80000 операцій у секунду при читанні і 42 000 операцій в секунду при записі.

Mushkin забезпечує ProSpec трирічною гарантією. Про вартість накопичувачів поки нічого не повідомляється.

Джерело: Mushkin Enhanced

Залишити відповідь

Top