Ти тут
Головна > Новини > У SSD Crucial M500 поєднується великий об’єм зберігання даних і низька ціна

У SSD Crucial M500 поєднується великий об’єм зберігання даних і низька ціна

Компанія Micron Technology представила під належної їй маркою Crucial нову серію твердотільних накопичувачів – Crucial M500. Виробник характеризує SSD як вельми доступні: наприклад, модель з найбільшим обсягом пам’яті, 960 ГБ, буде пропонуватися за ціною нижче $ 600.

Модельний ряду налічує чотири представники: крім вищезгаданого будуть запропоновані версії об’ємом 120, 240 і 480. Останні три будуть доступні в трьох виконаннях – корпусі типорозміру 2,5 дюйма товщиною 7 мм, mSATA і NGFF, а от модель з найбільшим обсягом пам’яті, зі зрозумілих причин, буде виготовлятися тільки в корпусі типорозміру 2,5 дюйма.

SSD засновані на контролері Marvell 88SS9187-BLD2 і оснащуються флеш-пам’яттю MLC NAND, виробленої за нормами 20-нанометрового технологічного процесу. Вироби підтримують апаратне шифрування даних за алгоритмом AES з довжиною ключа 256 біт, передача даних забезпечується по інтерфейсу SATA 6 Гбіт / с.

Швидкісні параметри представників серії, а також дані про продуктивність, представлені в таблиці.

Micron планує приступити до реалізації накопичувачів в корпусах типорозміру 2,5 дюйма вже в поточному кварталі, а версії у виконань mSATA і NGFF надійдуть у продаж кварталом потому. Всі SSD Crucial M500 будуть забезпечені трирічною гарантією виробника.

Джерело: Micron Technology

Залишити відповідь

Top