Ти тут
Головна > Новини > Твердотільні накопичувачі Apacer AFD 257 та AFD 187 оснащені інтерфейсом PATA

Твердотільні накопичувачі Apacer AFD 257 та AFD 187 оснащені інтерфейсом PATA

Орієнтуючись на системи з інтерфейсом PATA (IDE), компанія Apacer представила твердотільні накопичувачі AFD 257 та AFD 187. Перші виконані в типорозмірі 2,5 дюйма і оснащені 44-контактним роз’ємом, другі – в типорозмірі 1,8 дюйма і оснащені 40-контактним роз’ємом. Накопичувачі AFD 257 та AFD 187 розвивають швидкості читання і запису до 100 і 95 МБ / с відповідно. Спільною особливістю новинок є наявність додаткових функцій, пов’язаних із захистом даних: Full Erase, Destroy і Write Protect.

Full Erase видаляє не тільки інформацію, що знаходиться в зайнятій області накопичувача, але і в осередках, позначених як вільні, знижуючи ризик потрапляння конфіденційних даних в руки зловмисника.

Destroy «зачищає» також системну область, фактично знищуючи накопичувач і роблячи його непридатним для подальшого використання.

Нарешті, Write Protect на апаратному рівні запобігає запис нових даних, перешкоджаючи втраті наявних даних.

Обсяг накопичувачів – до 256 ГБ. Пристрої підтримують режими PIO Mode-4, MWDMA Mode-2 і Ultra DMA-6, а також 72-розрядний код корекції помилок (ECC) і технологію моніторингу SMART Передбачено випуск модифікацій, в яких використовується пам’ять SLC, і більш доступних за ціною модифікацій, в яких використовується пам’ять MLC. Відмінністю SLC є підвищена надійність, зокрема, ці накопичувачі розраховані на роботу в діапазоні температура від -40 ° C до 85 ° C.

Джерело: Apacer, Apacer

Залишити відповідь

Top