Ти тут
Головна > Новини > Чи можна продати флешку об’ємом 8 ГБ з інтерфейсом USB 2.0 за $ 100?

Чи можна продати флешку об’ємом 8 ГБ з інтерфейсом USB 2.0 за $ 100?

Відповідь на питання із заголовка, схоже, вирішили знайти практичним шляхом в компанії Kanguru. Представлене цією компанією пристрій Defender DualTrust, за словами виробника, дає його власнику можливість безпечно використовувати інтернет з будь-якого ПК з Windows, оснащеного портом USB. У розробці пристрою взяли участь фахівці Kanguru і Deepnet Security.

Новинка – флеш-накопичувач об’ємом 8 ГБ, що підтримує апаратне шифрування даних за алгоритмом AES з 256-розрядним ключем. На ньому встановлена ​​віртуальна середу Linux, ізольована від основної ОС комп’ютера, до якого підключається Defender DualTrust. У цьому середовищі працює браузер, що не залишає після себе жодних слідів на ПК і дозволяє переглядати сайти, здійснювати покупки, оплачувати рахунки, не побоюючись за збереження персональної інформації.

Розробники підкреслюють, що Defender DualTrust блокує дії шкідливого ПЗ і зловмисників. Уточнимо, що антивірусний захист покладена на програму Bitdefender, за яку доведеться платити окремо (користувач отримує пробну версію, працездатну протягом 30 днів). Завантажені користувачем файли автоматично шифруються і зберігаються в захищеній зоні накопичувача, відведеної під потреби користувача, розмір якої приблизно дорівнює 7 ГБ.

На корпусі накопичувача є перемикач захисту від запису. До комп’ютера накопичувач підключається по інтерфейсу USB 2.0. Швидкість читання заявлена ​​рівній 20-33 МБ / с, швидкість запису – 10-13 МБ / с. При габаритах 64 x 18,5 x 9 мм накопичувач важить 10 р.

Ціна Kanguru Defender DualTrust – $ 100.

Джерело: Kanguru

Залишити відповідь

Top