Ти тут
Головна > Новини > Patriot AERO – зовнішній жорсткий диск з вбудованим акумулятором і адаптером Wi-Fi

Patriot AERO – зовнішній жорсткий диск з вбудованим акумулятором і адаптером Wi-Fi

Слідом за випуском бездротового зовнішнього жорсткого диска Gauntlet 320, компанія Patriot Memory представила новий пристрій з аналогічною функціональністю. Новинка отримала назву AERO.

Зовні AERO мало відрізняється від попередника, нову модель видає лише відповідний напис на верхній панелі. А от з точки зору характеристик AERO все ж трішки краще, тому що об’єм зберігання даних в його випадку більше (500 ГБ або 1 ТБ), а максимальний час автономної роботи тепер заявлено на рівні 6 годин (проти 5,5 годин у Gauntlet 320). Підключення пристрою до ПК здійснюється за допомогою порту USB 3.0. 

Як і попередник, Patriot AERO укомплектований вбудованим адаптером Wi-Fi 802.11b/g/n і дозволяє транслювати відео високої чіткості на п’ять мобільних пристроїв – планшетів або смартфонів – одночасно. Сумісність з останніми опосередкована додатком Patriot Connect App, яке доступне для безкоштовного завантаження в Google Play, Apple App Store і Amazon Appstore.

Patriot AERO, що супроводжує дворічної гарантією, надійде в продаж на початку квітні. Вартість моделі об’ємом 500 ГБ – $ 160, версія, що дозволяє зберігати вдвічі більше даних, оцінена в $ 200.

Залишити відповідь

Top