Ти тут
Головна > Новини > ADATA включає в серію Premier карти пам’яті SDHC, SDXC, microSDHC і microSDXC, відповідні специфікації UHS-I

ADATA включає в серію Premier карти пам’яті SDHC, SDXC, microSDHC і microSDXC, відповідні специфікації UHS-I

Компанія ADATA оголосила про випуск серії карт пам’яті Premier, до якої увійшли носії форматів SDHC, SDXC, microSDHC і microSDXC. Їх потенційними покупцями названі професіонали й ентузіасти фотографії і відеозйомки, які зацікавлені в надійних і високошвидкісних носіях великого обсягу.

За словами виробника, картки Premier SDHC і SDXC, відповідні специфікаціям UHS-I U1 і SDA 2.0 Class 10, є «економічним вибором для тих, хто хотів би отримати високу швидкість UHS-I за ціною, зіставною з ціною карт Class 10».

Картки демонструють швидкість читання до 50 МБ / с, запису – до 33 МБ / с. Продуктивність на операціях читання і запису з довільним доступом досягає 1300 і 100 IOPS відповідно.Носії Premier microSDHC і microSDXC відповідають специфікації SD 3.0 і UHS-I U1. Їх продуктивність в режимі читання досягає 1400 IOPS, а інші показники швидкодії не відрізняються від показників повнорозмірних моделей.

Виробник відзначає високий ступінь захисту носіїв, включаючи стійкість до впливу рентгенівського випромінювання і високих температур, а також підтримку ECC та наявність механічного перемикача захисту від запису.

Передбачений випуск карт Premier SDHC UHS-і I microSDHC UHS-I об’ємом 8, 16 і 32 ГБ; Premier SDXC UHS-I і microSDXC UHS-I – 64 ГБ.

Новинки будуть запропоновані в трьох варіантах комплектації: тільки картка, картка з адаптером SD, картка з картоводом.

Джерело: ADATA

Залишити відповідь

Top