Ти тут
Головна > Новини > G-Technology об’єднує в серію Evolution стикувальну станцію з інтерфейсом Thunderbolt і зовнішні жорсткі диски

G-Technology об’єднує в серію Evolution стикувальну станцію з інтерфейсом Thunderbolt і зовнішні жорсткі диски

Орієнтуючись на користувачів, що працюють у сфері створення та розповсюдження цифрового контенту, включаючи відео 2K і 4К, компанія G-Technology представила на виставці NAB 2013 три новинки, об’єднані в серію Evolution: док G-Dock ev і накопичувачі G-Drive ev і G- Drive ev Plus.
Показане на верхній ілюстрації пристрій G-Dock ev являє собою стикувальну станцію для зовнішніх накопичувачів. Станція оснащена інтерфейсом Thunderbolt. За словами виробника, G-Dock ev – поки єдиний на ринку док з двома відсіками для жорстких дисків в посиленому виконанні, розрахований на експлуатацію не тільки в студії, але і «в полі».
Передбачена можливість гарячої заміни накопичувачів, включення їх в конфігурації JBOD, RAID 1 і RAID 0. У комплект постачання входить два накопичувача G-Drive ev об’ємом по 1 ТБ, які можна використовувати і самостійно. Наявність у стикувальній станції другого порту Thunderbolt дає можливість включати декілька пристроїв в ланцюжок. Кабель Thunderbolt входить у комплект.
blankУ алюмінієвому корпусі G-Drive ev і G-Drive ev Plus знаходиться HDD типорозміру 2,5 дюйма з частотою обертання шпинделя 7200 об / хв. Заявлена ​​швидкість передачі становить 136 МБ / с (G-Drive ev) і 250 МБ / с (G-Drive ev Plus). При установці в док використовується інтерфейс SATA 6 Гбіт / с, при використанні в якості самостійного зовнішнього накопичувача – інтерфейс USB 3.0. Габарити G-Drive ev дорівнюють 131 x 84 x 16 мм, G-Drive ev Plus – 131 x 84 x 22 мм.

Накопичувачі G-Drive ev випускаються об’ємом 500 ГБ і 1 ТБ, накопичувачі G-Drive ev Plus – об’ємом 1 ТБ.

Продажі G-Dock ev в комплекті з двома накопичувача G-Drive ev об’ємом по 1 ТБ стартують у травні за ціною $ 750. Окремо накопичувач об’ємом 1 ТБ коштує $ 200, об’ємом 500 ГБ – $ 150. Накопичувачі G-Drive ev Plus об’ємом 1 ТБ з’являться в продажу влітку за ціною $ 350.

Джерело: HGST

Залишити відповідь

Top