Ти тут
Головна > Новини > Компанія Winbond очолила ринок флеш-пам’яті NOR з послідовним інтерфейсом, відвантаживши у 2012 році 1,7 млрд. чіпів

Компанія Winbond очолила ринок флеш-пам’яті NOR з послідовним інтерфейсом, відвантаживши у 2012 році 1,7 млрд. чіпів

Компанія Winbond Electronics поділилася своїми успіхами в 2012 році, використовуючи дані аналітичної компанії WebFeet Research. Як стверджують аналітики,

Компанія Winbond Electronics поділилася своїми успіхами в 2012 році, використовуючи дані аналітичної компанії WebFeet Research. Як стверджують аналітики, творець популярної архітектури Multi-I / O Serial Flash очолив ринок флеш-пам’яті типу NOR з послідовним інтерфейсом, відвантаживши у 2012 році 1,7 млрд. чіпів. Цей показник відповідає 33% ринку в кількісному вираженні і перевершує показник будь-якого іншого постачальника флеш-пам’яті. У грошовому вираженні компанія отримала 27,5% ринку, обсяг якого оцінюється в 1,34 млрд. доларів.

Крім того, виробник оголосив про нарощування випуску пам’яті SpiFlash по 58-нанометровій технології на тайванської фабриці, що використовує 300-міліметрові пластини. У сімейство 58-нанометровій пам’яті Winbond Multi-I / O SpiFlash входять мікросхеми щільністю від 32 до 256 Мбіт, оснащені інтерфейсами Serial Peripheral Interface (SPI), Dual-SPI, Quad-SPI і QPI.

За оцінкою експертів WebFeet Research, світовий ринок флеш-пам’яті типу NOR з послідовним інтерфейсом до 2016 року зросте до 2,6 млрд. доларів, а компанія Winbond, будучи піонером напрямки, має всі шанси скористатися цим зростанням.

За словами Winbond, флеш-пам’ять типу NOR з послідовним інтерфейсом широко використовується в сучасних електронних пристроях, включаючи стільникові телефони, абонентські приставки, телевізори, ігрові автомати, модеми, мережеве обладнання, автомобільну електроніку, сервери, планшети, настільні і мобільні комп’ютери.

Джерело: Winbond

Залишити відповідь

Top