Ти тут
Головна > Новини > Adata представила швидкісну флешку DashDrive Elite UE700

Adata представила швидкісну флешку DashDrive Elite UE700

Компанія Adata повідомила про випуск нового накопичувача на базі флеш-пам’яті – DashDrive Elite UE700. Новинка, як відзначає виробник, поєднує «бездоганний смак і найвищу ефективність інтерфейсу USB 3.0».

Флешка буде доступна споживачам у трьох варіантах: з об’ємом пам’яті 16, 32 або 64 ГБ. Зовнішнє виконання накопичувача від об’єму не залежить, змінюється тільки напис, що інформує про кількість гігабайт. Виріб укладено в алюмінієвий корпус, оснащене блакитним світлодіодом і висувним роз’ємом.

Про внутрішній устрій флешки творці вважали за краще не поширюватися, зате відомі швидкісні характеристики пристрою. Модель з об’ємом пам’яті 64 ГБ є найшвидшою: швидкість послідовного читання досягає 200 МБ / с, послідовного запису – 100 МБ / с. Версія з 32 ГБ пам’яті повільніше: 190 і 50 МБ / с відповідно. Ну а швидкості послідовного читання і запису молодшої версії заявлені на рівні 155 і 25 МБ / с відповідно.
blank
Габаритні розміри DashDrive Elite UE700 – 63 x 21 x 7 мм, маса – 11 грамів. Виробник супроводжує виріб довічною гарантією. Про ціну пристрою поки даних немає.
Джерело: Adata

Залишити відповідь

Top