Ти тут
Головна > Новини > PQI представила різнокольорові флешки Macaron

PQI представила різнокольорові флешки Macaron

 

У пошуках оригінального оформлення традиційного вироби виробники флешок інколи знаходять натхнення в найнесподіваніших предметах і явищах. Наприклад, PQI: до весняного сезону компанія підготувала серію різнокольорових флешок під назвою Macaron, які зовні дійсно схожі на мигдальне печення (саме так перекладається назва серії з англійської).

Втім, на печення схожа хіба що тільки м’яка «шкаралупа» флешки, а от сам накопичувач має досить традиційну форму для виробів, виконаних за технологією Chip On Board. Як відзначає виробник, принцип COB дозволив не тільки зробити накопичувач легким (маса – 16,3 грама) і компактним (габарити – 33x 33 x 22 мм), але ще й зробив його стійким до таких проявів зовнішнього середовища, як вода, пил і падіння .

Флешкі комплектуються слабкий заглушкою, яка імітує роз’єм mini-jack. Відзначається, що з його допомогою можна прикріпити накопичувач до аудіовиходу будь-якого мобільного пристрою, тим самим запобігши втрату накопичувача.
blankPQI Macaron характеризуються 8 ГБ пам’яті і підтримкою інтерфейсу USB 2.0. Вироби забезпечуються довічною гарантією виробника, але про їх вартість поки інформації немає.

Джерело: PQI

Залишити відповідь

Top