Ти тут
Головна > Новини > Обсяг твердотільних накопичувачів Smart Storage Systems Optimus Eco з інтерфейсом SAS досягає 2 ТБ

Обсяг твердотільних накопичувачів Smart Storage Systems Optimus Eco з інтерфейсом SAS досягає 2 ТБ

Компанія Smart Storage Systems оголосила про випуск твердотільних накопичувачів Optimus Eco, оснащених інтерфейсом Serial Attached SCSI (SAS) 6 Гбіт / с. За словами виробника, Optimus Eco – перші твердотільні накопичувачі з інтерфейсом SAS, в яких використовується 19-нанометрова флеш-пам’ять типу MLC NAND. Накопичувачі Optimus Eco призначені для корпоративних споживачів.

За даними Smart Storage Systems, нові накопичувачі здатні демонструвати сталу швидкість передачі даних в режимах читання і запису 500 МБ / с. Продуктивність в режимі читання з довільним доступом досягає 100000 IOPS, в режимі запису – 45000 IOPS.

Використання платформи Guardian Technology Platform, яка об’єднує різноманітні засоби підвищення надійності накопичувача, дозволило гарантувати можливість повної перезапису всього обсягу накопичувача до десяти разів щодня протягом п’ятирічного гарантійного терміну експлуатації. До інших достоїнств накопичувача відноситься наявність засобів підвищення цілісності даних і підтримка шифрування за алгоритмом AES з 256-розрядним ключем.

У серію увійшли моделі об’ємом від 200 ГБ до 2 ТБ. Ціна самою ємною з них для покупців з числа OEM починається з позначки $ 3999. Поки ознайомчі зразки Optimus Eco надходять тільки близьким партнерам Smart Storage Systems, а в червні вони стануть доступні більш широко.

Джерело: Smart Storage Systems

Залишити відповідь

Top