Ти тут
Головна > Новини > За словами Buffalo, зовнішній накопичувач DriveStation DDR по продуктивності здатний змагатися з SSD

За словами Buffalo, зовнішній накопичувач DriveStation DDR по продуктивності здатний змагатися з SSD

Асортимент компанії Buffalo поповнився зовнішнім жорстким диском DriveStation DDR, який оснащений 1 ГБ кеш-пам’яті DDR3 і інтерфейсом USB 3.0.
Націлений в першу чергу на тих, хто працює з цифровими фотографіями і відеозаписами, накопичувач DriveStation DDR забезпечує дуже швидку передачу файлів. Як стверджує виробник, по цій частині новий зовнішній накопичувач цілком може скласти конкуренцію SSD, будучи більш привабливим за ціною і обсягом.
Для підвищення продуктивності в DriveStation DDR використовується фірмова система кешування MegaCache Accelerator. Перевага над «звичайним накопичувачем» на жорсткому диску з інтерфейсом USB 3.0, за оцінкою Buffalo, досягає 2,3 рази (максимальна швидкість передачі даних – 408 МБ / с).

У комплект поставки пристрою, розрахованого як на горизонтальне, так і на вертикальне розміщення, входять програми для резервного копіювання, зниження енергоспоживання накопичувача, шифрування даних та створення RAM-диска в пам’яті ПК з ОС Windows.
При габаритах 46 х 127 х 203 мм пристрій важить трохи менше одного кілограма.
На DriveStation DDR поширюється обмежена трирічна гарантія. Продажі новинки вже почалися за орієнтовною ціною $ 140 за модифікацію HD-GD2.0U3 об’ємом 2 ТБ і $ 180 – за HD-GD3.0U3 об’ємом 3 ТБ.

Джерело: Buffalo

Залишити відповідь

Top