Ти тут
Головна > Новини > Western Digital представила сімейство зовнішніх жорстких дисків My Passport Ultra

Western Digital представила сімейство зовнішніх жорстких дисків My Passport Ultra

Компанія Western Digital повідомила про випуск нової серії зовнішніх жорстких дисків – My Passport Ultra. До складу лінійки увійшли моделі об’ємом 500 ГБ, 1 і 2 ТБ, причому дві перші доступні для замовлення вже прямо зараз, а версія з найбільшим обсягом пам’яті надійде в продаж помітно пізніше – у третьому кварталі.

Серед особливостей My Passport Ultra в WD називають високу швидкість передачі даних (за рахунок використання інтерфейсу USB 3.0), підтримку апаратного шифрування даних, і міцний корпус (на всі HDD нової серії поширюється трирічна гарантія, діє у всіх країнах світу). Всі накопичувачі лінійки поставляються з фірмовим ПЗ WD SmartWare Pro, яке дозволяє проводити резервне копіювання даних не тільки на сам HDD, але і в хмарне сховище Dropbox.

Довжина і ширина всіх представників серії однакові – 110 х 82 мм відповідно, а от товщина різниться: у моделі об’ємом 500 ГБ вона становить 12,8 мм, у моделі об’ємом 1 ТБ – 15,4 мм, у моделі об’ємом 2 ТБ – 20, 9 мм. У комплект поставки кожного HDD входить матерчатий чохол, покликаний уберегти накопичувач від подряпин під час транспортування.
blank
WD вже оголосила вартість My Passport Ultra об’ємом 500 ГБ і 1 ТБ – $ 100 і $ 130 відповідно. Ціна накопичувачів об’ємом 2 ТБ буде оголошена пізніше.

Джерело: Western Digital

Залишити відповідь

Top