Ти тут
Головна > Новини > Transcend представила карти пам’яті SDHC трьох швидкісних класів об’ємом до 32 ГБ

Transcend представила карти пам’яті SDHC трьох швидкісних класів об’ємом до 32 ГБ

Постачальником карт пам’яті формату SDHC (Secure Digital High Capacity) компанія Transcend Information є практично з самого моменту його появи. Одними з основних споживачів змінних носіїв цього формату є фотографи. В даний час асортимент компанії включає широкий спектр носіїв SDHC, здатний задовольнити потреби як фото любителів, що починають, так і професіоналів, що використовують сучасні дзеркальні камери, зокрема, з функцією відеозапису.

Щоб розрізнити носії по ступеню швидкодії, компанія Transcend використовує позначення лінійок Ultimate, Premium і Standard. Ці позначення відповідають швидкісним класам SDHC, затвердженим організацією SD.

Карти Ultimate Class 10 SDHC орієнтовані на найбільш вимогливих користувачів — професійних фотографів. Ці носії характеризуються швидкістю передачі даних до 20 МБ/С. Максимальний об’єм рівний 16 ГБ. Карти добре підходять для серійної зйомки і відео-зйомки.

Максимальний об’єм карток Premium Class 6 SDHC досягає 32 ГБ, а гарантована швидкість запису рівна 6 МБ. На думку виробника, вони підійдуть ентузіастам фотографії, що використовують дзеркальні камери або компактні камери верхнього сегменту.

Економічний вибір фотографів, що починають, — карти Standard Class 2 SDHC. Ці змінні носії об’ємом від 4 до 32 ГБ характеризуються гарантованою швидкістю запису 2 МБ/С і доступною ціною.

Джерело: Transcend

Залишити відповідь

Top