Ти тут
Головна > Новини > Компанія Unigen анонсувала випуск флеш-накопичувачів під маркою Armour

Компанія Unigen анонсувала випуск флеш-накопичувачів під маркою Armour

Компанія Unigen анонсувала випуск флеш-накопичувачів під маркою Armour. За словами виробника, накопичувачі Armour орієнтовані на відповідальні програми та можуть задовольнити вимогам, що пред’являються до військової, авіаційної та промисловій електроніці, а також до електроніки, використовуваної при розвідці нафти і газу, на транспорті і в медицині.
В асортимент Armour увійшли SSD типорозміру 1,8 і 2,5 дюйма об’ємом до 512 ГБ в посиленому виконанні, оснащені інтерфейсами SATA 3 Гбіт / с і SATA 6 Гбіт / с; флеш-накопичувачі об’ємом до 64 ГБ з інтерфейсом USB, накопичувачі типорозміру SATADOM об’ємом до 32 ГБ, mSATA об’ємом до 256 ГБ, а також карти пам’яті CF об’ємом до 128 ГБ. Крім того, виробник пропонує накопичувачі замовних форм-факторів.
Всі вони відповідають вимогам стандарту MIL-STD-810, що стосуються стійкості до вібрації і ударів, низькій температурі і перепадів температур. Простір під усіма компонентами в корпусах BGA, змонтованими на платах накопичувачів, заповнене компаундом на основі епоксидної смоли, що підвищує механічну міцність монтажу, а зверху може бути нанесено захисне конформне покриття, що відповідає стандарту MIL-I-46058C.
Залежно від моделі, в накопичувачах використовується флеш-пам’ять типу SLC, eMLC або MLC NAND. У вигляді опцій доступно шифрування і захист від збоїв з харчування. До інших особливостей накопичувачів можна віднести підтримку технології Secure Erase, нищівній інформацію без можливості відновлення. Швидкісні показники і дані про ціну новинок виробник не приводить.

Джерело: Unigen

Залишити відповідь

Top