Ти тут
Головна > Новини > PQI показала флешку, захищену за допомогою NFC

PQI показала флешку, захищену за допомогою NFC

Компанія PQI продемонструвала нове застосування технології NFC, додавши її підтримку в накопичувач на базі флеш-пам’яті, оснащений інтерфейсом USB.
Дані в пам’яті накопичувача шифруються. Щоб отримати доступ до них, знадобиться мобільний пристрій з підтримкою NFC, що працює під управлінням Android. Точніше кажучи, зв’язок по NFC дає можливість керувати роботою накопичувача: можна включити повний доступ, доступ тільки для читання, одноразовий доступ (після чого накопичувач автоматично ховається) або приховати пристрій. Для вибору режиму необхідно запустити на мобільному пристрої додаток (доступна версія для Android), ввести пароль, після чого доторкнутися смартфоном до флешки, яка при цьому може бути навіть відключена від комп’ютера.

Оскільки шифрування виконується на апаратному рівні, отримати доступ до даних в обхід не вийде: комп’ютер навіть не бачить флешку, поки цього не захоче її власник. Передбачено випуск накопичувачів об’ємом від 8 до 64 ГБ. На ринку виріб повинен з’явитися в четвертому кварталі.

Джерело: Engadget

Залишити відповідь

Top