Ти тут
Головна > Новини > Портативний твердотільний накопичувач Axtremex MicroSSD оснащений інтерфейсом USB 3.0

Портативний твердотільний накопичувач Axtremex MicroSSD оснащений інтерфейсом USB 3.0

На сайті компанії Axtremex Technology опубліковано повідомлення про випуск зовнішніх твердотільних накопичувачів MicroSSD. Ці пристрої оснащені інтерфейсом USB 3.0 і є назад сумісними з USB 2.0.

За даними виробника, накопичувачі Axtremex MicroSSD здатні розвинути в режимі запису швидкість до 400 МБ / с, в режимі читання – до 425 МБ / с.
Як стверджується, накопичувачі добре підійдуть для зберігання і резервного копіювання даних, а також для використання в якості мобільного завантажувального диска з Windows 8. Вони підтримує технологію plug-n-play на ПК і Mac.
При габаритах 38 x 73 x 9,5 мм пристрій важить 58 р. Передбачено випуск моделей об’ємом 32, 64, 128 і 256 ГБ. У перспективі заплановано також випуск накопичувачів об’ємом 512 ГБ та 1 ТБ. Дані про ціну виробник не приводить.

Джерело: Axtremex

Залишити відповідь

Top