Ти тут
Головна > Новини > Швидкість карт пам’яті SanDisk Extreme microSDXC об’ємом до 64 ГБ в режимі читання досягає 80 МБ / с, в режимі запису – 50 МБ / с

Швидкість карт пам’яті SanDisk Extreme microSDXC об’ємом до 64 ГБ в режимі читання досягає 80 МБ / с, в режимі запису – 50 МБ / с

Компанія SanDisk оголосила про випуск карт пам’яті SanDisk Extreme microSDHC і microSDXC UHS-I, які, за словами виробника, є «ідеальними компаньйонами для користувачів, яким потрібна швидка пам’ять для новітніх смартфонів, планшетів і камер»

Як стверджується, картки microSDXC розвивають в режимі читання швидкість до 80 МБ / с, а в режимі запису – до 50 МБ / с. Висока швидкість затребувана при серійній зйомці і передачі даних. Крім того, картки добре підходять для розширення флеш-пам’яті мобільних пристроїв з ОС Android, оскільки їх обсяг сягає 64 ГБ.
Карти відповідають вимогам специфікацій UHS Speed ​​Class 1 (U1) і Speed ​​Class 10, що гарантує можливість їх використання для зйомки відео в форматі Full HD і 4K.
Картки SanDisk Extreme microSDHC і microSDXC UHS-I мають вологозахисне, ударостійке виконання і несприйнятливі до рентгенівського випромінювання. Вони вже доступні у варіантах об’єму від 16 до 64 ГБ за ціною від $ 60 до $ 200. У комплект входить перехідник для використання карток в пристроях, розрахованих на карти пам’яті SD / SDHC / SDXC повного розміру.

Джерело: SanDisk

Залишити відповідь

Top