Ти тут
Головна > Новини > SanDisk Connect Wireless Flash Drive і SanDisk Connect Wireless Media Drive – флеш-накопичувачі, що дозволяють здійснювати одночасне бездротове підключення по Wi-Fi декількох мобільних пристроїв і ПК

SanDisk Connect Wireless Flash Drive і SanDisk Connect Wireless Media Drive – флеш-накопичувачі, що дозволяють здійснювати одночасне бездротове підключення по Wi-Fi декількох мобільних пристроїв і ПК

Компанія SanDisk представила два флеш-накопичувача, які за допомогою бездротового з’єднання з мобільним пристроєм допоможуть розширити його вбудовану пам’ять. Варто відзначити, що новинкам не потрібне підключення до мережі Інтернет.

Обидві моделі підтримують роботу з мобільними пристроями, що працюють на ОС iOS (не молодше версії 5.0) і Android (починаючи з версії 2.3), а також ПК з операційними системами Windows (не нижче Windows XP) і Mac OS (не нижче версії 10.6). Моделі дозволяють здійснювати одночасне бездротове підключення по Wi-Fi декількох мобільних пристроїв і ПК для зберігання і потокової передачі даних (наприклад: перегляд фільму).

Пристрій SanDisk Connect Wireless Flash Drive має габарити 77,96 x 26,64 x 13,76 мм. Дану модель можна використовувати як звичайну «флешку» підключивши її до ПК, смартфону або планшету за допомогою з’єднання Wi-Fi (WPA2). Ємність вбудованої пам’яті становить 16 або 32 ГБ.

Також компанія SanDisk пропонує трохи більше масивне і більш ємне пристрій під назвою SanDisk Connect Wireless Media Drive. Дана модель пропонує 32 або 64 ГБ вбудованої флеш-пам’яті, проте, присутній картовід дозволить додатково збільшити пам’ять флеш-накопичувача.

Як і попередня модель, даний пристрій обладнано вбудованим акумулятором, який заряджається від порту USB, і здатне забезпечити до 8 годин бездротової пересилання даних, що в два рази довше ніж у моделі SanDisk Connect Wireless Flash Drive. Габарити пристрою становлять 65 x 65 x 13,5 мм.

Ціна SanDisk Connect Wireless Flash Drive складає 50 дол за модель з об’ємом пам’яті 16 ГБ і 60 дол за 32 ГБ модель. Ціна пристрою SanDisk Connect Wireless Flash Drive становить 80 і 100 дол за моделі місткістю 32 і 64 ГБ відповідно.

Джерело: SanDisk

Залишити відповідь

Top