Ти тут
Головна > Новини > Флеш-накопичувачі Mach Xtreme MX-LX використовують інтерфейс USB 3.0 і показують швидкість читання даних до 190 МБ / с

Флеш-накопичувачі Mach Xtreme MX-LX використовують інтерфейс USB 3.0 і показують швидкість читання даних до 190 МБ / с

Компанія Mach Xtreme представила нові флеш-накопичувачі USB 3.0. Дані пристрої увійдуть в серію LX і отримають назви MX-LX.

Існує широкий вибір накопичувачів використовують інтерфейс USB 3.0, проте всі вони мають відносно високу ціну в порівнянні з «флешками» USB 2.0. Дані ж накопичувачі, за заявою виробника, відносяться до бюджетного класу, а також є кращим вибором по співвідношенню ціна / продуктивність.
Накопичувач MX-LX виконаний у досить міцному алюмінієвому корпусі і має габарити 57 x 17 x 7,5 мм, а маса дорівнює 15 м. Флеш-накопичувач MX-LX стійкий до ударів і вібрації, а також підтримує «гарячу» заміну (відключення пристрою без зупинки диска).
Дана модель має зворотну сумісність з USB 2.0 і показує непогану швидкість читання (до 190 МБ / с) і швидкість запису (до 85 МБ / с) для версії об’ємом 64 ГБ. Для цієї ж версії заявлена ​​сумісність з операційними системами Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP і Windows 2000.

Флеш-диск MX-LX буде продаватися в чотирьох модифікаціях:
версія об’ємом 8 ГБ (MXUB3MLX-8G);
версія об’ємом 16 ГБ (MXUB3MLX-16G);
версія об’ємом 32 ГБ (MXUB3MLX-32G);
версія об’ємом 64 ГБ (MXUB2MLX-64G).
Ціна не вказується.

Джерело: Mach Xtreme

Залишити відповідь

Top