Ти тут
Головна > Новини > За даними DRAMeXchange, зростання цін на флеш-пам’ять типу NAND змінилося зниженням

За даними DRAMeXchange, зростання цін на флеш-пам’ять типу NAND змінилося зниженням

За даними компанії DRAMeXchange, що відстежує ситуацію на ринку пам’яті, друга половина липня принесла зниження контрактних цін на флеш-пам’ять типу NAND на 6-9%. Таким чином, зростання, що тривав протягом приблизно двох місяців, закінчився. За словами спостерігачів, основною причиною зниження цін став менший, ніж очікувалося, попит на кінцеву продукцію.
На складах виробників електроніки, що працюють на умовах OEM, почали накопичуватися запаси флеш-пам’яті типу NAND, викликані збільшенням обсягів закупівель у першому півріччі, коли позначилися ознаки дефіциту. Раніше виробники були налаштовані оптимістично, сподіваючись на високий попит, але реальний попит у третьому кварталі поки розчаровує, констатують фахівці DRAMeXchange.
Вони також відзначають, що деякі виробники смартфонів, планшетів і ноутбуків переглянули плани відвантаження продукції в другій половині 2013 року у бік пониження. Хоча випуск нових продуктів може стимулювати попит на флеш-пам’ять типу NAND в третьому кварталі, загальний попит навряд чи буде настільки сильним, як передбачалося раніше.
Очікується, що внаслідок слабкого попиту і економічної невизначеності ціни на флеш-пам’ять типу NAND в серпні продовжать знижуватися.

Джерело: DRAMeXchange

Залишити відповідь

Top