Ти тут
Головна > Новини > У серію Goodram C увійшли твердотільні накопичувачі об’ємом до 480 ГБ

У серію Goodram C увійшли твердотільні накопичувачі об’ємом до 480 ГБ

Компанія Wilk Elektronik відзначила десятиліття належної їй торгової марки Goodram випуском серії твердотільних накопичувачів. Серію Goodram З відкрила модель C100 , доступна в трьох варіантах – об’ємом 120 , 240 і 480 ГБ. Ці накопичувачі відносяться до споживчого сегменту.

У C100 використовується 19 -нанометрових флеш- пам’ять MLC NAND виробництва Toshiba. Накопичувач оснащений інтерфейсом SATA 6 Гбіт / с. За даними виробника , швидкість в режимі послідовного читання досягає 520 МБ / с , в режимі послідовного запису – 470 МБ / с. У конфігурацію накопичувача входить до 512 МБ кеш -пам’яті ( в цій якості використовується пам’ять типу DDR3) .

Накопичувачі виконані в типорозмірі 2,5 дюйма. Їх товщина дорівнює 7 мм. Для спрощення встановлення в посадочні місця , розраховані на накопичувачі товщиною 9,5 мм , виробник включив в комплект поставки прокладку товщиною 2,5 мм. На накопичувачі поширюється дія трирічної гарантії виробника. Одними з перших побачити нові SSD зможуть відвідувачі виставки IFA Fair , яка пройде в Берліні з 6 по 11 вересня.

Джерело: Wilk Elektronik

Залишити відповідь

Top