Ти тут
Головна > Новини > Кабель Apacer A510 USB OTG дозволяє підключати до мобільних пристроїв флешки і інші периферійні пристрої

Кабель Apacer A510 USB OTG дозволяє підключати до мобільних пристроїв флешки і інші периферійні пристрої

Компанія Apacer представила кабель Apacer A510 USB OTG (On – The- Go) , який дозволяє підключати до мобільних пристроїв флеш-накопичувачі і різні периферійні пристрої. Одночасно випущений яскравий кабель A110 з роз’ємом micro -USB в якості заміни нудних чорно -білих кабелів , зазвичай поставляються разом з телефонами.

Кабель A510 USB OTG надає широкі можливості розширення . Якщо ваш смартфон або планшет підтримує функцію OTG , то до нього можна підключити флеш-накопичувач , пристрій для роботи з картами пам’яті , клавіатуру і мишу . Крім того , можна переносити дані між двома пристроями з підтримкою OTG . Довжина кабелю вибрана з таким розрахунком , щоб його легко можна було взяти з собою. Колірна палітра включає яскраво -зелений , вугільно-чорний і білосніжний кольору.

Кабель A110 , за словами виробника , «руйнує звичні стереотипи дизайну , демонструючи простоту і свіжість оформлення зовнішнього вигляду». Він має прогумоване покриття , таку ж довжину , як A510 USB OTG , і теж пропонується в трьох варіантах кольору.

Джерело: Apacer

Залишити відповідь

Top