Ти тут
Головна > Новини > Super Talent Wi-Cap – флеш-накопичувач, що забезпечує спільний доступ до файлів по бездротовому підключенню

Super Talent Wi-Cap – флеш-накопичувач, що забезпечує спільний доступ до файлів по бездротовому підключенню

Компанія Super Talent випустила не зовсім звичайний пристрій під назвою Wi-Cap, яке (назва) утворене з слів wireless capsule («бездротова капсула»). «Капсула» являє собою флеш-накопичувач, здатний надати доступ до записаним у ньому файлів знаходиться неподалік мобільним пристроям по бездротовому підключенню, без використання інтернету.

За словами виробника, пристрій сумісний з ноутбуками, планшетами та смартфонами, які працюють під управлінням різних операційних систем. Доступ до файлів здійснюється за допомогою браузера. Передбачена парольний захист. Накопичувач оснащений портом micro-USB, який можна використовувати для обміну даними та оновлення вбудованого ПЗ. Як стверджується, швидкість в режимі читання досягає 20 МБ / с, в режимі запису – 10 МБ / с. Доступні модифікації об’ємом 8, 16 і 32 ГБ. Для розширення пам’яті є слот microSD. Розміри пристрою – 117 x 60 x 10 мм.
Дані про ціну і часу автономної роботи пристрою джерело не наводить.

Джерело: Super Talent Technology

Залишити відповідь

Top