Ти тут
Головна > Новини > Представлено твердотільні накопичувачі Toshiba Q Series Pro

Представлено твердотільні накопичувачі Toshiba Q Series Pro

Компанія Toshiba представила твердотільні накопичувачі Toshiba Q Series Pro, призначені для установки всередині ПК. За словами виробника , в першу чергу, вони орієнтовані на користувачів, зацікавлених у модернізації комп’ютерів з метою підвищення їх продуктивності.

Використання твердотільних накопичувачів дозволяє скоротити час завантаження операційної системи і додатків. Оскільки SSD споживає менше енергії в порівнянні з HDD, користувачі мобільних комп’ютерів можуть відчути виграш у часі автономної роботи.
Товщина Toshiba Q Series Pro дорівнює 7 мм. На думку виробника, це робить нові SSD добре підходящими для ультрабуків. Для монтажу у відсіки, розраховані на накопичувачі товщиною (або висотою, що в даному випадку, одне і те ж) 9,5 мм в комплект входить відповідна проставка. Крім того, покупець може безкоштовно завантажити ПЗ для переносу інформації з існуючого накопичувача на SSD Q Series Pro. У серію увійшли моделі об’ємом 128, 256 і 512 ГБ. Їх швидкісні показники виробник не приводить. Продажі нових SSD стартують в кінці місяця за ціною $ 160, $ 310 і $ 740 за модель об’ємом 128, 256 і 512 ГБ відповідно.

Джерело: Toshiba

Залишити відповідь

Top