Ти тут
Головна > Новини > Silicon Motion SM3267 – одноканальний контролер флеш-накопичувачів з інтерфейсом USB 3.0, що розвиває швидкість до 160 МБ / с

Silicon Motion SM3267 – одноканальний контролер флеш-накопичувачів з інтерфейсом USB 3.0, що розвиває швидкість до 160 МБ / с

Компанія Silicon Motion, свого часу випустивши найшвидший у світі контролер флеш-накопичувачів з інтерфейсом USB 2.0, почала поставки ознайомлювальних зразків високопродуктивних, але недорогих, одноканальних контролерів флеш-накопичувачів з інтерфейсом USB 3.0. У контролер SM3267 інтегрований генератор і схема управління живленням, що дозволяє зменшити число компонентів накопичувача і його вартість. За даними виробника, SM3267 забезпечує швидкість передачі в режимі читання до 160 МБ / с, що на 30-50% вище швидкості інших одноканальних контролерів USB 3.0, представлених на ринку.

У режимі запису швидкість SM3267 досягає 60 МБ / с. Контролер підтримує більшість компонентів NAND, включаючи 2y/1x/1y нм TLC, MLC, Toggle, і ONFI DDR NAND виробництва Samsung, Toshiba, SanDisk, SK Hynix, Micron і Intel. Виріб пройшов сертифікацію USB-IF і тест WHCK (Windows Hardware Certification Kit) на сумісність з Windows 7 і Windows 8.
Контролер буде випускатися у варіантах Chip-on-Board (COB) і QFN з 48 висновками. Серійні поставки повинні початися в цьому кварталі.

Джерело: Silicon Motion

Залишити відповідь

Top