Ти тут
Головна > Новини > G-Technology ставить в зовнішні накопичувачі G-DRIVE slim USB 3.0 і G-DRIVE mobile USB 3.0 жорсткі диски зі швидкістю обертання 7200 об/хв

G-Technology ставить в зовнішні накопичувачі G-DRIVE slim USB 3.0 і G-DRIVE mobile USB 3.0 жорсткі диски зі швидкістю обертання 7200 об/хв

Компанія HGST представила під маркою G-Technology оновлені портативні зовнішні накопичувачі G-DRIVE slim і G-DRIVE mobile з інтерфейсом USB 3.0, в яких тепер використовуються жорсткі диски зі швидкістю обертання 7200 об/хв. Раніше в цих накопичувачах використовувалися накопичувачі зі швидкістю обертання 5400 об/хв. Як стверджується, перехід до більш швидкісним жорстким дискам дозволив підвищити швидкість передачі даних на 20-40%.

У моделі G-DRIVE slim USB 3.0, оформленої в стилі продукції Apple, використовується жорсткий диск HGST Travelstar Z7K500 товщиною 7 мм. Ця модель характеризується максимальною швидкістю 125 МБ / с. Обсяг накопичувача дорівнює 500 ГБ, ціна – $ 90.


Обсяг G-DRIVE mobile USB 3.0 дорівнює 1 ТБ. У цій моделі використовується жорсткий диск HGST Travelstar 7K1000, а її максимальна швидкість досягає 136 МБ/с. Ціна новинки – $ 140. Обидва накопичувача сумісні з Apple Time Machine і харчуються від порту USB. Вони поставляються відформатованими в розрахунку на використання спільно з комп’ютерами Apple, але можуть бути переформатовані для використання з комп’ютерами, що працюють під управлінням ОС Windows.

Джерело: HGST

Залишити відповідь

Top