Ти тут
Головна > Новини > OCZ Technology анонсувала випуск твердотілих накопичувачів Vertex 2 і Agility 2

OCZ Technology анонсувала випуск твердотілих накопичувачів Vertex 2 і Agility 2

Компанія OCZ Technology Group представила дві серії твердотілих накопичувачів тіпорозміру 2,5 дюйма — Vertex 2 і Agility 2. Накопичувачі оснащені інтерфейсом SATA 3 Гбит/с. Ці пристрої компанія відносить до категорії продукції, орієнтованої на ентузіастів.


Виробник відзначає використання нового контролера, завдяки якому накопичувачі по продуктивності перевершують своїх попередників. У разі Vertex 2 при довільному записі блоками по 4 КБ продуктивність досягає 50000 IOPS, а максимальна швидкість передачі даних в режимах читання і запису рівна 285 і 275 МБ/С відповідно. Доступніші за ціною накопичувачі Agility 2 демонструють таку швидкість, але їх швидкодія при довільному записі блоками розміром 4 КБ рівне 10000 IOPS.

В порівнянні з HDD накопичувачі OCZ Vertex 2 і Agility 2 не тільки працюють швидше, але і споживають менше електроенергії, менше гріються і не шумлять. До інших переваг нових SSD компанія відносить підтримку функції TRIM, реалізованої в ОС Windows 7. Передбачений випуск моделей об’ємом 50, 100, 200 і 400 ГБ. Постачання Vertex 2 і Agility 2 по всьому світу беруть старт в найближчі тижні. Виробник надає на нові SSD трирічну гарантію.

Джерело: OCZ Technology

Залишити відповідь

Top