Ти тут
Головна > Новини > Handy Steno AH128 і АН129 для тих хто слідкує за модою

Handy Steno AH128 і АН129 для тих хто слідкує за модою

Компанія Apacer Technology представила два нові модні аксесуари: для «нього» і для «неї» – Handy Steno AH128 і AH129.

Флеш-накопичувач Handy Steno AH128 – стильний аксесуар для чоловіків. Металева поверхня накопичувача представлена в різній колірній гаммі: бургундському червоному, сріблястому і кольори морської хвилі. Корпус новинки оснащений шкіряним ремінцем і обрамлений чорною окантовкою в тон.

Елегантний Handy Steno AH129 (для «неї») виробляється в трьох пастельних тонах: небесно-блакитному, яскраво-рожевому і сріблястому з відливом. Глянсовий металевий корпус новинки вдало доповнюється сріблястим ланцюжком і пряжкою з цинкового сплаву.

Модельний ряд Handy Steno представлений високотехнологічними пристроями для зберігання даних, виготовлених за технологією Chip-on-Board (COB), що сполучає чіп флеш-накопичувача і плату в одне ціле і захищає пристрій від вологості, пилу і механічних пошкоджень. Висувний роз’єм робить пристрій елегантним і простим у використанні.

Новинки Handy Steno AH128 і AH129 від компанії Apacer доступні місткістю від 4 ГБ до 16 ГБ і оснащені програмним забезпеченням ACE для архівації даних.

Новинки підтримують ОС Windows 7 і офіційно сертифіковані на відповідність стандартам даної ОС.

Габарити обох моделей без аксесуарів складають 32,85х17х5,5 мм, вага – 6 гр.

Джерело: Apacer Technology

Залишити відповідь

Top