Ти тут
Головна > Новини > Transcend представляє портативні твердотільні накопичувачі ESD400 ємністю 1 ТБ

Transcend представляє портативні твердотільні накопичувачі ESD400 ємністю 1 ТБ

Компанія Transcend Information, Inc. (Transcend), світовий лідер серед виробників мультимедіа та накопичувачів, представила свій новітній твердотільний накопичувач ESD400, оснащений інтерфейсом SuperSpeed USB 3.0. Ці пристрої, максимальний об’єм яких може сягати 1 ТБ, демонструють високу швидкість зчитування (до 410 МБ/с) та записування (до 380 МБ/с), а також відрізняються компактністю та надійністю, що робить їх чудовим вибором для користувачів, які потребують ємної та продуктивної дискової пам’яті.
Висока ємкість, вражаюча швидкість


Накопичувачі ESD400 можуть мати об’єм від 128 ГБ до 1 ТБ та надають можливість зберігання великих мультимедійних файлів та застосунків, фотографій, документів та будь-яких інших даних, які тільки можуть бути потрібні користувачеві. Ці пристрої оснащені інтерфейсом нового покоління SuperSpeed USB 3.0, який забезпечує у 10 разів більш високу швидкість передачі даних ніж USB 2.0. Завдяки підтримці протоколу UASP накопичувачі вражають своєю високою продуктивністю. При підключенні до порту USB 3.0 швидкість зчитування даних може досягати 410 МБ/с, а при записуванні — 380 МБ/с, що дозволить всього за 13 секунд переписати DVD-фільм об’ємом 4,7 ГБ. Завдяки сумісності з інтерфейсом USB 2.0, ESD400 можна використовувати для обміну файлами з комп’ютерами, що не підтримують SuperSpeed USB 3.0.
Надійна та компактна конструкція
Накопичувач Transcend ESD400 побудований на базі флеш-пам’яті та не містить рухомих частин, працює абсолютно безшумно та не гріється, а також здатен витримати у п’ять разів більші ударні та вібраційні навантаження, ніж звичайні жорсткі диски. Він не тільки більш надійний, але й має значно менші розміри та вагу. Габарити корпусу ESD400 складають лише 92 x 62 x 10,5 мм, а вага — лише 56 г, отже, цей пристрій вміщується у кишені. Компактний твердотільний накопичувач чудово підходить для щоденного використання та постачається разом із зручним чохлом, який повинен захистити його від подряпин під час транспортування.
Фірмове програмне забезпечення для керування даними Transcend Elite
Власники ESD400 отримають право на безкоштовне завантаження ПЗ для керування даними Transcend Elite, яке дозволяє ефективно працювати з цифровими даними. Це зручне програмне забезпечення для виконання інкрементального резервного копіювання, надійного збереження конфіденційної інформації та багатьох інших важливих завдань. Більш того, кнопка One Touch забезпечує можливість у один дотик сформувати незалежну резервну копію найбільш важливих файлів, виконавши синхронизацію архівних даних з актуальною інформацією, що зберігається на ноутбуці чи настільному комп’ютері.
Об’єм пам’яті та умови гарантії
Портативні твердотільні накопичувачі Transcend ESD400 можуть мати ємність 128, 256, 512 та 1 ТБ, на усі моделі розповсюджується трирічна обмежена гарантія Transcend.Технічні характеристики

Контактна інформація
Для отримання детальнішої інформації та інтерв’ю, будь-ласка, звертайтеся за наступними адресами:
ivan plotnikov
VANOPL INC.
DEVELOPMENT GROUP
03142 p.o. box 95, Kyiv, Ukraine
+380632379995 | ip@vanopl.com | skype: vanopl| ICQ: 47470830 |MSN: ip_ua@hotmail.com

Залишити відповідь

Top