Ти тут
Головна > Новини > Kingston випускає флешки DataTraveler microDuo 3.0 і карти пам’яті microSDHC/SDXC Class 10 UHS-I для мобільних пристроїв

Kingston випускає флешки DataTraveler microDuo 3.0 і карти пам’яті microSDHC/SDXC Class 10 UHS-I для мобільних пристроїв

Компанія Kingston Digital оголосила про випуск флеш-накопичувачів DataTraveler microDuo 3.0 і карти пам’яті microSDHC/SDXC Class 10 UHS-I. Обидві новинки, в першу чергу, орієнтовані на власників мобільних пристроїв.

Зазначені накопичувачі оснащені інтерфейсом USB 3.0, сигнали якого виведені одночасно на повнорозмірний роз’єм і роз’єм micro-USB. Це дозволяє їх підключати як до ПК, так і до мобільного пристрою безпосередньо, без використання будь-яких кабелів або перехідників. Звичайно, мобільний пристрій має підтримувати USB On-The-Go. Накопичувачі запропоновані об’ємом 16, 32 і 64 ГБ. Швидкість читання у них однакова – 70 МБ / с. Швидкість запису молодшої моделі дорівнює 10 МБ/с, двох інших – 15 МБ/с. Габарити накопичувачів – 27,63×16,46×8,56 мм.

Що стосується карт пам’яті Class 10 UHS-I microSDHC/SDXC, вони теж запропоновані об’ємом 16, 32 і 64 ГБ. У режимі читання вони розвивають швидкість до 90 МБ/с, в режимі запису – 45 МБ/с.

Джерело: Kingston

Залишити відповідь

Top