Ти тут
Головна > Новини > Твердотільні накопичувачі Intel SSD Pro 2500 підтримують апаратне шифрування даних і віддалене управління

Твердотільні накопичувачі Intel SSD Pro 2500 підтримують апаратне шифрування даних і віддалене управління

Компанія Intel оголосила про розширення сімейства твердотільних накопичувачів Intel Professional, представивши модель Intel SSD Pro серії 2500. За словами виробника, нові накопичувачі бізнес-класу забезпечують низьку вартість володіння і високу продуктивність, таку необхідну в корпоративних середовищах. Крім того, новинка підтримує розширені функції захисту і управління.

Віддалене управління і захист даних затребувані в діловому середовищі. Витоку даних, викликані крадіжкою або втратою ПК, дорого обходяться підприємствам, призводять не тільки до безпосередніх матеріальних втрат, а й до зниження продуктивності роботи, необхідності відновлення втрачених даних і до витрат юридичного характеру.

У твердотільних накопичувачах Intel SSD Pro серії 2500 реалізована технологія автоматичного апаратного шифрування з використанням 256-розрядного ключа. Це дозволяє захистити дані і зберегти високу швидкість роботи. Крім того, нові накопичувачі Intel підтримують стандарт OPAL 2.0, розроблений Trusted Computing Group, і технологію Microsoft eDrive. Ці інструменти контролю на базі встановлених політик дозволяють запобігти витоку інформації і підтримують повне знищення даних для безпечного повторного використання накопичувачів.

У середовищах з Intel vPro з ПЗ Intel Setup and Configuration і програмним забезпеченням безпеки накопичувачі Intel SSD Pro серії 2500 можуть управлятися дистанційно, що дозволяє контролювати їх стан і усувати помилки. Цей підхід дає можливість скоротити обслуговуючий персонал, запобігати поломки, віддалено оновлювати ПО таких пристроїв, як банкомати та цифрові табло.

Накопичувачі Intel SSD Pro 2500 підтримують п’ять режимів енергозбереження для збільшення часу роботи мобільних ПК. Intel SSD Pro 2500 доступні ємністю від 120 до 480 ГБ у форм-факторах 2,5 дюйма і M.2. Вони оснащені інтерфейсом SATA 6 Гбіт / с. Швидкість послідовного читання досягає 540 МБ/с, послідовного запису – 490 МБ/с. Максимальна продуктивність на операціях з довільним доступом блоками по 4 КБ заявлена рівній 48000 і 80000 IOPS для читання і запису відповідно. На накопичувачі поширюється п’ятирічна обмежена гарантія.

Джерело: Intel

Залишити відповідь

Top